Lost in Space díl 8. - další hratelná verze

25. ledna 2017 v 20:28 | Astro Lukas |  Programování
Ahoj všichni,
jsem tu zpět s dalším článkem a také vám přináším Lost in Space ve verzi PreAlpha_v0.00.003! V této verzi je dokončené ukládání a načítání světa. Stejně tak i nová generace, která, bohužel, bude muset projít optimalizací, neboť způsobuje chvilkové zamrznutí hry při přechodu do jiného chunku. Samozřejmě to není asi jediný nedostatek, ale na žádný bug jsem při hraní nenarazil (ona je hra zatím dost jednoduchá a na bugy není moc místa :-D ).

Každopádně jsem rád za to, kam už jsem se s hrou dostal. Tímhle jsou totiž položeny již téměř kompletní základy, na kterých pak budu stavět. Poslední krok je připravit inventář a základ craftování. Pak přijdou první stroje a automatizace, elektřina, palivo, rakety a vesmír! :-) Plány, sny a cíle jsou velké a hezké, uvidíme, jak to vše dopadne.

V příštím článku přinesu info ohledně inventáře, na kterém jsem začal pracovat. S tím souvisí i vytvoření textur itemů, které se mohou objevit v inventáři. Následně i textury prvních strojů. Takže se můžete zase těšit na nějaké obrázky.

Dnes velmi stručně, ale lepší něco, nežli nic. Mějte se hezky ;-)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama